Datum: 25. 7. 2014

Tento týden bronzový celek italské Serie A SSC Neapol nastoupila ke svému prvnímu přátelskému zápasu. V sestavě španělského trenéra Rafaela Beníteze samozřejmě nechyběla ikona klubu Marek Hamšík, který svůj tým vedl již tradičně s kapitánskou páskou. Ten hned v prvním utkání ukázal, že je zkrátka duší týmu.

Na hřišti strávil 55 minut hry a vedl si velmi dobře, svůj kvalitní výkon korunoval ve 39. minutě zápas, když mu poslal ideální nahrávku Lorenzo Insigne, slovenský reprezentant zavedl míč do šestnáctky a prostřelil gólmana soupeře.

Hamšík se tedy prosadil hned ve svém úvodním zápase sezóny a jen potvrdil, že na začátku sezóny se mu vždy daří a to i střelecky. Jeho tým zvítězil v Dimaru proti týmu Feralpi Salo 2:0 a odbyl si tak úspěšný vstup do přípravy.