eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

2x VIDEO: „Diamantový král“ Hamšík se v Adela show setkal se svým idolem

Autor:
Datum: 23. 4. 2014

Není to žádná horká novinka, co právě  opustila výrobní linku“ slovenských médií nebo oficiálního Hamšíkův web. I tak ale určitě stojí za zhlédnutí. V roce 2010, se tehdy třiadvacetiletý stal hostem pořadu Adela show na televizi Markíza. Zde si známá slovenská moderátorka Adela Banášová zve osobnosti z nejrůznějších odvětví.

Opora slovenské reprezentace byla očividně dost nervózní jak z moderátorčiných dotazů tak vůbec z přítomnosti kamer. Hamšík se „rozpovídal“ o tom jak začínal jeho vztah s přítelkyní Martinou. Dále o zájmu fanoušků neapolského klubu. Moderátorka nevynechala také téma Markových tetování.

Z povídání Marechiara, jak mu v Itálii přezdívají lze snadno vyčíst, že je opravdu velice skromný. Je veselá kopa a dá se s ním hovořit prakticky o všem. Fandové se také jistě nestačili divit, když se kapitán Neapole zmínil o své „lásce“ k vyšívání. Ke konci se na scéně objevila legenda českého fotbalu a idol slovenského záložníka Pavel Nedvěd.

Ve druhém příspěvku se můžete podívat a hlavně poslechnout, co o Hamšíkovy říká jeden z nejlepších hráčů historie…

 

Marek Hamšík v pořadu Adela show…

 

…a jeho idol Pavel Nedvěd

 

-Jan Hon-
Zdroj fotky: (sscnapoli.it)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace