eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Hamšík nahrál na jediný gól Slováků proti Ukrajině

Autor:
Datum: 12. 5. 2014

Nejen česká fotbalová reprezentace vstoupila do kvalifikace na Euro 2016 ve Francii úspěšně. I naši východní sousedé ze Slovenska měli pěkně ostrý start v Ukrajině. Právě Ukrajina je jejich největším konkurentem na druhé místo ve skupině, zaručující postup na konečný turnaj, jasným favoritem skupiny je pak Španělsko.

Proto byl hned úvodní zápas kvalifikace v ukrajinském Kyjevě velice důležitý a Slováci ho zvládli na výbornou. Už v sedmnácté minutě utkání našel Marek Hamšík Róberta Maka z řeckého PAOKu Soluň, který se pak hravě vyhnul ukrajinskému obránci a zkušeně zakončil k levé tyči.

Pro Slovensko je to start z říše snů, obrovskou radost z vítězství měl nejen kapitán týmu Marek Hamšík, ale i střelec tříbodové trefy Róbert Mak. Pro slovenský nároďák to nejsou pouze 3 získané body nad hlavním rivalem, ale zároveň obrovská dávka sebevědomí před nadcházejícím zápasem proti Španělsku i dalším.

-Michael Chvoj-
(foto: marek-hamsik.sk)

Reklama


Komentáře


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace